• Müşavirin Mesajı

   

  Değerli Dostlar,

   

   

  1980 yılında Otomarsan-Mercedes Benz’de başlayan “Dış Ticaret Yaşamım” 1993 yılında “Gümrük Müşaviri İzin Belgesi” ni almamla resmi bir hüviyet kazandı.

   

  Çebi Gümrük Müşavirliği kurulduğu ilk günden beri yasalardan aldığı yetki ve sizlerin verdiği vekalet ile “Yurt Genelinde Her Türlü Gümrükleme Hizmetlerinizi” yerine getirmektedir.

   

  Yönetim şemasında da görüldüğü gibi “ÇEBİ Aileden Biri” sloganını kullanan şirketimiz bir aile şirketidir. Ailenin gençleri sahip oldukları enerji ile gümrük işlemlerinin operasyon kısmını yerine getirirken bana da bu sektörde edindiği deneyimlerle şirketimizin “Etik Yöneticiliği” görevi düşmektedir.

   

  “Güveninizi Her Gün Yeniden Kazanmak” için…

   

  Sevgili Dostlar,

  Gümrük Müşavirliği mesleği karşılıklı güvene dayalı mesleklerin başında yer almaktadır.

   

  Bu nedenle;

  ÇEBİ Gümrük Müşavirliği olarak KURUM KÜLTÜRÜMÜZÜN TEMELİNİ;

   

  MÜŞTERİLERİMİZİN BİZE DUYDUĞU GÜVENİ HER GÜN YENİDEN KAZANMALIYIZ.... felsefesi üzerine İNŞA ETTİM.

   

  Ben ve ÇEBİ Ailesi Üyeleri olan Ekip Arkadaşlarım GÜVENİNİZİ HER GÜN YENİDEN KAZANMAK İÇİN BİLİNÇLİ BİR ÇABA SARF ETMEMİZ GEREKTİĞİNİN BİLİNCİNDEYİZ.

   

  Kurumsal Sosyal Sorumluluk anlamında şirketimiz; “İnsanın en önemli görevi bulunduğu çevreyi değiştirmektir” sözü doğrultusunda Sivil Toplum Kuruluşlarının “Yerel Kalkınma Çabalarına” katkı veren çalışmalar içerisindedir.

   

  Misyonumuz “En Büyük” değil “En Güvenilir” şirketlerden biri olmaktır.

   

  Köksal ÇEBİ
  Gümrük Müşaviri
  AİLEDEN BİRİ ...